10ks Speciální Wholesal Nové 0,9 mm SM Oceli Trubice 1x2 Mini Blockless, SC/APC, 2 Porty Vytáhněte Kužel Optické PLC Splitter kabelový Svazek

Nový produkt

906.57 Kč

-3%

934.61 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: ftth, optický splitter, audio splitter ps4, optický síťový přepínač, plc splitter 1x12, fiber optic splitter, hdmi input selector, nordost odin, optické rj45, optický audio.

Model: SC/APC 1*2 Road

Rozdělení poměr: 5:95(Lze přizpůsobit, zákazníci budou muset specifikovat)

Průchozí útlum: single mode = 0.18 (dB)

Návrat ztráta: 45 (dB)

Plug množství: 1000

Rozhraní: SC, FC, LC, ST

Délka: 0,5 m, 1 m, všechny druhy metrů, může být přizpůsoben

Optické vlákno typ: single mode single core vlákno G657A1

Délka: 100cm

problemen setkal u.

4.

SLUŽBA TRANZITU TIJD

Je verstrekt dveře de drager cs uitsluit víkendech cs feestdagen. Tranzitní tijden kunnen variëren, vooral tijdens de vakantie seizoen. Neem dan zo vriendelijk niet commentaar ons met skóre hieronder 3 hvězdičky op verzending, protože de overzeese verzending zal worden beïnvloed dveře vele factoren zoals Douane verwerking, Po měkčení cs atd.

5. Jsme alleen bevestigd om adressen. Uw bestelling adres MOET uw verzendadres.

6. optioneel verzending manieren: China Post Air Mail, www.spodnipradlo-obleceni.cz Standaard Verzending, Speciale Lijn-YW, TNT Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, atd.

Terugkeer cs Terugbetaling

1. Jsme streven naar 100% tevredenheid.

2. wij garanderen het položky aankoop je het položky jsme hier beschreven, cs je v de staat beschreven.

3. als het položky komt en niet zoals beschreven, neem kontaktujte setkal ons om zpět voor uitwisseling.

Certifikace OEEZ
Standardy Kvality Telecom Třídy Carrier-Class
Místo produkce Čína
Délka 1m
Množství 10ks
Rozhraní SC APC
Značka Langzhi
Položka Délka 1m
Typ Konektoru SC/APC
Číslo Modelu PLC Splitter 1X2
Kompatibilní Huawei
Materiál PVC
Vlákno Typ Multimode
Volné Průměr Trubky 0,9 mm
Původ KN(Původu)
Velikost 1m
Zda se produkt přizpůsobit Ano

Napsat recenzi

10ks Speciální Wholesal Nové 0,9 mm SM Oceli Trubice 1x2 Mini Blockless, SC/APC, 2 Porty Vytáhněte Kužel Optické PLC Splitter kabelový Svazek

10ks Speciální Wholesal Nové 0,9 mm SM Oceli Trubice 1x2 Mini Blockless, SC/APC, 2 Porty Vytáhněte Kužel Optické PLC Splitter kabelový Svazek

Související