Myobrace Zubní Zuby trenér spotřebič T4K Modrá/Orthodntic Zuby Trainer T4K/MRC Zubní Spotřebiče T4K

Nový produkt

934.61 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: myobraces zuby trenér, 14500 lucerna, myobrace dítě, myobrace zuby trainer infant, myobrace malé, potápění led svítilna, jednoduché zuby trenér, myobrace velké, cree t6 pochodeň, myobrace silikonové trenér.

Myobrace Zubní Zuby trenér spotřebič T4K Modrá/Orthodntic Zuby Trainer T4K/MRC Zubní Spotřebiče T4K

ZLEPŠUJE ZUBNÍ A OBLIČEJOVÉ ROZVOJE V ROSTOUCÍ DÍTĚ

Pre-Ortodontické Trenér pro Děti™ (T4K ® ) je jedinou velikost, prefabrikované zubní zařízení, které zahrnuje jak myofunctional a zub umístění vlastnosti. Na T4K ® je určen k léčbě ve smíšeném chrupu, zatímco trvalé zuby jsou propukl a dítě je stále roste.

KONSTRUKČNÍ VLASTNOSTI T4K® FÁZE 1

1. Zub Programy a retní luky - průvodce erupci zubů do správné polohy.

2. Jazyk Tag - vlaky jazyk sedět na střeše úst, zlepšení myofunctional návyky.

3. Lesk na nárazníky - odradit hyperaktivní lip svalové činnosti.

JAK T4K® 1. FÁZE FUNGUJE

Na T4K ®

Vzhledem k tomu, poprvé byl představen v roce 1992, Pre-Ortodontické Trenér pro Děti ™ (T4K ® ) se stal jedním z nejvíce populární a úspěšný produkt k dispozici od MRC. Na T4K ® je nejvíce efektivní na počátku smíšený chrup za zub erupce vedení a korekce myofunctional návyky.

Zub programy a retní luky průvodce propukl/rozvojových chrup do správné zarovnání, zatímco jazyk tag a rty nárazníky léčbě myofunctional návyky. Výchozí je měkké (Silikonové) Fáze 1 spotřebič a Dokončovací nebo Fáze 2 je těžší (Polyuretan). To nevyžaduje žádné dojmy, žádné tvarování, a může být aplikována dětem od 6 let v minimálním židle času. Na T4K ® musí být nošeny po dobu 1 hodiny každý den a přes noc, když spí.

T4K® 2. Fáze - Oprava Zarovnání Zubu

Jakmile zubní zarovnání zlepšuje, tím těžší T4K ® Fáze 2 (růžový nebo červený) se používá. To je mnohem tužší (stejný princip jako ortodontické archwire). Jako zuby přijít na místo, více síly mohou být použity na podporu jejich zarovnání. Na myofunctional vlastnosti jsou stejné jako T4K ® 1. Fáze. Použijte dokončovací T4K® Fáze 2 po dobu dalších 6 až 12 měsíců. Použití mimo toto období se doporučuje v závislosti na výsledku a do další fáze ortodontické léčby.

Výběr Pacientů

Optimální věk pacienta pro T4K® je 6 - 8 let věku. I když je možné použít T4K® u pacientů v rozmezí od základních až po stálých zubů, protože chrup postupuje účinnost T4K® jako jediný způsob léčby je potlačena.

Směru pro použití

Na T4K ® musí být nošeny po dobu 1 hodiny každý den a přes noc, když spí, a vždy pamatujte, postupujte podle těchto několik jednoduchých kroků:

• Rty - za všech okolností s výjimkou, když mluví.

• Dýchat nosem - napomáhat rozvoji horní a dolní čelisti, a aby se dosáhlo správný skus.

• Žádné lip činnost při polykání - což umožňuje přední zuby, aby správně rozvíjet.

Čištění T4K ®

Na T4K ® by mělo být čištění pod tekoucí teplou vodou pokaždé, když pacient odstraní ji z jejich úst. Použití Myoclean ™ tablety správně čistit dvakrát týdně. Myoclean ™ je doporučený čisticí prostředek pro MRC spotřebiče.

SPOTŘEBIČ POUŽÍVAT

Určen Pro

• Třída II, Divize 1 + 2

• Přední (horní + spodní), shlukování

• Malocclusion

• Hluboké kousnutí

• Otevřený skus

DŮLEŽITÉ BODY

Kroky pro správné zubní a obličejové rozvoje jsou:

• Rty k sobě.

• Dýchat nosem.

• Žádné lip činnost při polykání.

Chudák myofunctional návyky jako nesprávné polykání a dýchání ústy jsou hlavní příčinou nevyrovnané zuby a špatné čelisti rozvoj. Výzkum ukázal, že korekce těchto chudých myofunctional návyky zlepšuje obličejové a dentální vývoj.

Vzhledem k povaze vyměnitelné zařízení, spolupráce pacienta je nezbytná. Proto je důležité vybrat pouze motivovaní pacienti a rodiče. Pokud motivace je problém, to může být lepší doporučujeme používat konvenční závorky.

Doprava:

Materiál Kompozitní Materiál
Efekt bělení
Typ Položky Šle A Podporuje
Číslo Modelu T4K Modrá
Značka NUODI

Napsat recenzi

Myobrace Zubní Zuby trenér spotřebič T4K Modrá/Orthodntic Zuby Trainer T4K/MRC Zubní Spotřebiče T4K

Myobrace Zubní Zuby trenér spotřebič T4K Modrá/Orthodntic Zuby Trainer T4K/MRC Zubní Spotřebiče T4K

Související