Silniční Kolo Pneumatiky Tmel Odolný Netoxický Rozpustné Horské Kolo Na Opravu Pneumatik, Tmel Univerzální Pro Pneumatiky Cyklistické Vybavení

Nový produkt

71.24 Kč

-29%

101.77 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: dokitmilu ciclismo, ttr50, bicycl, opravy pásu, cubrebotas ciclismo, těsnění sealer, kolo chrome, tmel pneumatiky, tmel pneumatiky, kolo nástroj.

Body:

1、Praktické Pneumatiky Tmel: 1. Tlak vzduchu z trubice je sám o sobě špatný, přírodní deflaci rychle, je třeba často fandit. 2. Dlouhé vzdálenosti jízda na kole, silniční podmínky komplikované a obtížné najít opravnu. 3. Hra proces, nemůže si dovolit čas na změnu pneumatik nebo pneumatik opravit.

2、Univerzální pro Pneumatiky: pneumatiky tmel je formulován a testován pro použití ve všech trubice pneumatiky. Po instalaci do pneumatiky nebo potrubí přes ventil, NEŽ budete mít defekt, když se kolo otáčí Tmel je rovnoměrně rozložena kolem uvnitř pneumatiky nebo trubky, připraven k utěsnění vpichy, jak k nim dojde.

3、Efektivní a Rychlé: Jako tmel na pneumatiky ošetřené trubky se otáčí, odstředivá síla tlačí tmel na běhounu oblasti vytváření ochranné vrstvy, oprava vpichy, jak se vyskytují a léčbu existující defekty, a to Tmel pro trubice typu pneumatiky je také doporučen pro použití v bezdušové pneumatiky.

4、Odolné a Užitečné: tmel na pneumatiky bude účinně fungovat v obou zaintuboval a bezdušové pneumatiky, a to bude trvat po celou dobu životnosti pneumatiky, nebo trubka, a jednoduše se smývá vodou a nezanechává lepivé zbytky pozadu, když nové pneumatiky nebo trubky je namontována.

5、Netoxický a Rozpustné: pneumatiky tmel je netoxický, non-nebezpečné, nehořlavý, non-aerosol a rozpustné ve vodě. Trubky ošetřené tento Tmel může být oprava s konvenční vulkanizované patch pomocí trochu trpělivosti a péči!

Specifikace:

Název: Pneumatiky Tmel

Dávkování:

Kolo: 200ML/pneumatiky

Motocykl: 400ML/pneumatiky

Aplikace: jízdní kola, motocykly, vozidla na elektrický pohon.

Návod:

1.Použití ventilu základní klíč k uvolnění vložky ventilu uvnitř sacího kanálu.

2. Vyjměte ventil jádro a ventilace vzduchu v pneumatice.

3. Shake self-rehydratační roztok, a pak vyjměte katetr z zpět a nainstalujte jej.

4. Zapněte přívod vzduchu do 8 hodin a připojení trubky.

5. Squeeze láhev těžké a aplikovat self-doplňování tekutiny do rotující pneumatiku.

6. Vyčistěte přívod vzduchu našroubujte vložku ventilu a nahustěte pneumatiky podle standardního tlaku v pneumatikách.

Tipy:

Po doplnění a nafouknutí, pokud najdete jakékoliv úniky vzduchu, musíte se obrátit na pneumatiky tak, aby únik vzduchu je kolmo k zemi.

Balení Seznam:

1*Pneumatiky Tmel (400ML)

1*Připojení Trubice

Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Silniční Kolo Pneumatiky Tmel Odolný Netoxický Rozpustné Horské Kolo Na Opravu Pneumatik, Tmel Univerzální Pro Pneumatiky Cyklistické Vybavení

Silniční Kolo Pneumatiky Tmel Odolný Netoxický Rozpustné Horské Kolo Na Opravu Pneumatik, Tmel Univerzální Pro Pneumatiky Cyklistické Vybavení

Související