Hudební Hračky Usb Elektronické Klávesnice Elektrické Piano Sada Hudebních Nástrojů pro Děti S Mikrofon pro Děti

Nový produkt

1 049.67 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: klávesnice tv, dětské piano hračky, elektronika pro hudební nástroje, děti piano, dětské piano s mikrofonem, buben hračka, bicí hračka, mini piano hračka, dítě buben, hudební set.

O Velikosti: Prosím, dovolte 1-3cm velikost se liší vzhledem k ruční měření. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- O Barva: Obrázky a reálné objekty mohou být mírně odlišné z důvodu různých světlo a počítačové monitory. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- O adresa: Všichni kupující by měl poskytnout plné jméno a podrobné adresu v objednávce. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Popis Produktu Následující: ========================================================================================== Seznam produktů: Obrázek Tipy: Objednávka neobsahuje židli

Kupující musí číst, Prosím všechny kupující Poznámka:ujistěte se, že poskytovat správné přijetí informace (Rusko,Jméno Kontaktní osoby musí být plný anglický název) Jako kupující chyby,Ztráty hradí kupující,nebudeme dělat žádnou náhradu 1: Velikost a barvu, obrázky jsou pouze pro referenční účely, Prosím, převažují 2:O produktu balení na Obrázku (A NEBO B NEBO C nebo D) Různé výrobky, různé obaly Poznámka:naše balení Záruky bezpečnost výrobků přijel, nezaručuje Krásný balíček, který jste obdržel (většinou zákazníci obdrží výrobek, balení je velmi krásná), Protože dopravní Proces balení produktu, nebo maloobchodní balení deformace a jiné non-problémy s kvalitou výrobku naše odmítl sporu a špatné zpětnou vazbu, Pokud máte speciální požadavky. Kontaktujte nás a platit dodatečné náklady na dopravu, o $ 12 (nedoporučujeme) Zásilku: Když si objednáte, prosím, choosea způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Pošleme položky do 3-7 dnů, jakmile yourpayment je dokončena. Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, brokeragefees, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Výnosy: snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení itemsfor jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Pohlaví Holky
Číslo Modelu 8802
Knock Klavír Stupnice 5 Váhy
Funkce Baterie
Materiál Plastové
Plast Typ ABS
Množství Další
Hračka Hudební Nástroj Typu Klávesnice
Hračka Typ Klávesnice Děti Učení A Výkonu Typ
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Hraní Na Kytaru Metoda Typ Klíče
Typ Sady
Značka NoEnName_Null
Varování Další

Napsat recenzi

Hudební Hračky Usb Elektronické Klávesnice Elektrické Piano Sada Hudebních Nástrojů pro Děti S Mikrofon pro Děti

Hudební Hračky Usb Elektronické Klávesnice Elektrické Piano Sada Hudebních Nástrojů pro Děti S Mikrofon pro Děti

Související