Kowloon, Hong Kong double-decker autobus ulici malování deštivé noci plátno pouze palety nůž olejomalba

Nový produkt

1 143.96 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: nůž přežít, dicoria nůž, italský nůž, nůž zt, nůž titan, oprava nůž, nůž s35vn, nůž venkovní, hunt nůž, d2 nůž.

Kowloon, Hong Kong double-decker autobus ulici malování deštivé noci plátno pouze palety nůž olejomalba

O ur obrazy jsou 100% Ručně Malované umělecká Díla Z Čínských Umělců a Ne Tisknout nebo Plakát, prosím, podívejte se na popis níže:

Popis Originální / Reprodukce Reprodukce (To je malované zkušenými Čínský umělec) Úsek/ Rám Pouze obraz bez Rámu nebo Natažené .Pokud potřebujete rámu nebo natažené, prosím, kontaktujte nás.Textura Husté textury Balení Roll trubice v případě, plátno nebo jen v kartonu, má-li být natažené Zásilky od Dveří ke dveřím tím, DHL, EMS, nebo Fedex.Doba dodání 10 až 15 dní přijel po celém světě.

Podmínky prodeje Platební

1. Preferujeme Úschovy platby (rychlé, snadné a bezpečné).Vezměte prosím na vědomí, že jakékoli náhrady budou vydány stejným způsobem, že kupující zaplatil nás.

2. Můžeme přijmout všechny druhy hlavní kreditní karty (Visa/Master) prostřednictvím Úschovy, a ty jsou stále schopni platit kreditní kartou jako host člen Úschovy, když zapomenete své Úschově heslo nebo jsi neměl Vázaného účtu nastavení.Slevy a Kombinovat Dopravu

My Kombinovat Poštovné.Pokud si můžete koupit více než 2 obrazy

2 položky --- sleva 10% na celou cenu

3 až 10 položek --- sleva 20% na celou cenu

11 až 100 položek --- 30% sleva na celou cenu, Vrátí Politiku, Budeme akceptovat vrácení do 14 dní.Pokud položka dorazí poškozený nebo vadný, nebo není, jak je popsáno v popisu ,můžete se vrátit k nám letecky do 14 dnů od obdržení výměnu nebo plnou náhradu, včetně přepravní náklady, je třeba jen dávat volební náklady.Zpětnou vazbu, Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, pozitivní zpětná vazba je velmi ceněn a děkujeme za vaši podporu, udělat totéž pro tebe.

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem Negativní nebo Neutrální, buďte ujištěni, že budeme řešit problém v nejlepším způsobem.Přizpůsobení & Reprodukce Pokud chcete, aby náš obraz v jiné velikosti/styl;

Pokud chcete převést vaše oblíbené fotografie na vysoce kvalitní olejomalba na plátně;

Pokud chcete kopírovat nebo upravit nějaký obraz;

Můžeme udělat Přizpůsobení A Reprodukci.

Platba

Přizpůsobení A Reprodukce

Více o nás 1. Aktualizujeme každý týden, obrazy, které zde vidíte jsou 100% ručně malované olejomalba.Máme okolo 3000 různých obrazů. 2. Zde nabízíme nejlepší prodejci (olejomalby) na základě našich 4 let spolupráce v EU a USA, a udržet jejich aktualizaci. 3. Zaměření společnosti na Moderní(Moderní Styl), včetně Abstraktní a POP Umění. 4. Stačí jen objednat a zaplatit, děláme všechno ostatní, dokud zásilka dorazit do přístavu nebo letecký náklad dorazí vaše dveře. 5. Dostanete Obrazy Evropských/US Chuti a Kvality, ale za nízkou Cenu. 6. Snižte své Zásoby: Naše Obrazy jsou vyráběny na základě Nejnovějších Zpětné vazby na Evropský a americký trh, budete prodávat je snadno v krátkodobém horizontu. 7. Nejvíce je doba dodání 7-12 dní a Pokles Lodní dopravy k dispozici.

Galerie obchod

Styl Impresionistické
Podpora Základní Plátno
Materiál Povlečení
Originální No
Střední Olej
Tvar Obdélník
Rám No
Předměty Scenérie
Značka juwe
Formulář Samostatný
Technics Ručně Malované
Číslo Modelu SHMKF113
místo původu Čína (Pevnina)
Kaligrafie a malby typ Malířské Plátno
Typ Ručně malovaná
Režim rámečku Bezrámové Zrcadla

Napsat recenzi

Kowloon, Hong Kong double-decker autobus ulici malování deštivé noci plátno pouze palety nůž olejomalba

Kowloon, Hong Kong double-decker autobus ulici malování deštivé noci plátno pouze palety nůž olejomalba

Související