Bezdrátové Veterinární Ultrazvuk Skener Přenosný Těhotenský Test Ruční Ultrazvukový Přístroj, Prase, Ovce Velký pes Kapesní stroj

Nový produkt

23 020.38 Kč

-31%

33 853.50 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: o test, ultrazvuk skener onemocnění, veterinář, ultrazvuk skener, ultrazvuk veterináře, přenosný ultrazvuk, veterinář, pocit, nástroj, ultrazvukové skenery těhotenství, hcg test, ultrazvuk wifi.

Název produktu: Bezdrátové Veterinární Ultrazvuk Skener Přenosný Těhotenský Test Ruční Ultrazvukový Přístroj, Prase, Ovce Velký pes Kapesní přístroj s Vysokým rozlišením původu a zavedení stroje ------------ nejnovější technologické inovace - bezdrátový ultrazvuk těhotenství detekce MDS-4 MDS-4 inteligentní B-mode detektor využívá nejnovější bezdrátové technologie přenosu dat a je nejnovější generace B-ultrazvukové zobrazovací zařízení. -1.Tradiční B-mode detektor je připojen k hostiteli prostřednictvím kabelu, zatímco MDS-4 bezdrátový B-ultrazvuková sonda nepoužívá kabel. -2.MDS-4 ultrazvukové skenovací systém je vysoce integrovaný s ultrazvukem zpracování obrazu, správu napájení a bezdrátový přenos s hostitelem. -3. Na rozdíl od hostit tradiční zvířat B-mode zařízení. MDS-4 systém používá chytré telefony, systémy Android a IOS systémy a inteligentní tablet jako hostitel. -4. V souvislosti sondy je připojen k telefonu nebo tabletu jako Wi-Fi přístupový bod. -5. Když sonda byla správně připojen k telefonu nebo tabletu přes Wi-Fi, spusťte aplikaci a začněte si užívat den bez potíží kabelu. Produkt Highlights 1 - vzdálenost mezi mobilním telefonem a bezdrátovým ultrazvukové stroje mohou být detekovány synchronně do 15 metrů. 2-kapesní ultrazvukový přístroj, anti-theft, anti-drop, snadno se přenáší. 3-Sonda lze prát. 4-rozlišení Obrazu je vysoká. 5 - Připojte svůj telefon a tablet. Technické Parametry

NE.

Parametry

Index

1

Sondy parametry

64 prvků pole, 32 kanálů

2

zobrazení

Smartphone nebo tablet series

3

metoda skenování

80° skenování sektoru

4

Sonda

3,5 MHz, převodník

5

Skenování hloubka

200 mm

6

Režim zobrazení

B režim

7

Šedá úroveň

256 úrovní

8

Výdrž baterie

> 3 hodiny

9

velikost

140mm x 45mm x 40mm

10

hmotnost

Vlastnosti Produktu -1. Pro tablety nebo chytré telefony. -2. Vestavěný lithium baterie, nepřetržitý provoz po dobu více než 3 hodiny. -3. Vysoké rozlišení, pokročilé digitální zobrazovací technologii, jasné obrázky. -4. Vysoké náklady výkonu. -5. Bezdrátové připojení, snadné ovládání. -6. Malé rozměry, nízká hmotnost, snadné přenášení, běžně známý jako kapesní ultrazvukový přístroj. -7. Vhodné pro nouzový, klinika, venkovní a veterinární inspekce, podívejte se na velkého psa, prase a ovce těhotenské testy. -8. Inteligentní terminál platforma, výkonná aplikace, skladování, komunikace, tisk prodloužení funkce. -9. Další zjištění děložní zánět, děložní tekutiny, folikulární vývoj a jiných onemocnění. Standardní Konfigurace - 1. Host (sondy) 1; - 2. USB nabíjecí kabel 1 ks; - 3. Hostitele proti pádu na krk 1 ks; -4. Produkt ruční 1ks. Nainstalujte APP -1. Apple mobilní systém IOS uživatelům přímo na APP Store, Apple App Store hledání "malidu" stáhnout a používat bezdrátový B-módu. -2. Uživatelé systému Android je třeba naskenovat QR kód ručně nainstalovat software používat. Způsob nabíjení, Když je baterie obvod je nedostatečná, sonda musí být nabitá. -1.Nabíjení pomocí USB kabelu: Vytáhněte pryžovou zátku na konci sondy a připojte sondu a USB nabíječka s USB nabíjecí kabel. -2. Bezdrátové nabíjení na bezdrátové nabíjení desky a umístěte sondy na bezdrátové nabíjení desky, jak je znázorněno na níže uvedeném obrázku Obr . Pokud relativní pozice je správná, bude pípnutí a indikátor stavu baterie na sondě bude osvětlené. Při nabíjení baterie bliká kontrolka pro indikaci množství náboje v současné době obviněn. V případě, že 4-cell indikátor napájení svítí a indikátor stavu baterie přestane blikat, baterie je plně nabitá. Nyní odpojte USB nabíjecí kabel a opatrně zasuňte pryžovou zátku aby se sondou vodotěsný.

Sonda metoda čištění: -sonda musí být čištěny po každé sondy je použit. -Přední konec sondy lze prát přímo s vodou nebo s vlhkým hadříkem/papírovou utěrkou. Sonda je IPX5 vodotěsné a mohou být opláchnuta s čistou vodou na krátkou dobu, ale neponořujte sondu přímo ve vodě. Způsob konzervace: Pokud sonda není v použití, uložení sondy ve vhodném obalu, aby se zabránilo násilné šok a poškození sondy. A vyvarujte se dotyku sondy, aby se nadměrné teploty. Opatření: 1. Hlavní stroj je přísně zakázáno z kolize a pádu. 2. Optimální doba nabíjení z hostitelského je 5-6 hodin. Pamatujte si, aby poplatek nebo absolutoria za dlouhou dobu.

Dárky zdarma:

Koupit 1 sada veterinární ultrazvuk, náš obchod vám poskytne 10 ks veterinární dlouhé ruce rukavice jako dárek.

1-Vypínač & Run & Freeze Obrázek Tlačítka; 2-indikátor baterie; 3-Bezdrátové připojení WI-fi indikátor.

1. Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

Číslo Modelu GF-MDS-4
Materiál Plastové
Značka velká farma
Hospodářská Zvířata Typ PRASE
Typ Farma Zvířat

Napsat recenzi

Bezdrátové Veterinární Ultrazvuk Skener Přenosný Těhotenský Test Ruční Ultrazvukový Přístroj, Prase, Ovce Velký pes Kapesní stroj

Bezdrátové Veterinární Ultrazvuk Skener Přenosný Těhotenský Test Ruční Ultrazvukový Přístroj, Prase, Ovce Velký pes Kapesní stroj

Související