Nové Výprodej! Originální Optický Laser Pickup pro HARMAN KARDON BDS275 BDS575 BDS577

Originální Optický Laser Pickup pro HARMAN KARDON BDS275 BDS575 BDS577

Nový produkt

519.23 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: bluetooth ewa, harman kardon onyx studio 6, harman, harman kardon, baterie harman kardon onyx, harman kardon reproduktorů, 70w reproduktor, q3 reproduktor, případ kardon onyx studio 4, harman kardon nálepka.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našich produktů, nebo nevím modelu, který jste hledali, nebo nemůže najít položku, kterou potřebujete, prosím, neváhejte nás kontaktovat pro rady.Obrázek Produktu

Produkt De scription Položka: Náhradní díl pro KARDON BDS275 BDS575 BDS577 Stav: Nový S mechanismem: Žádné PROSÍM na VĚDOMÍ, Laserové diody mohou být zničeny statickou elektřinou provádí v lidském těle,to je důvod, proč většina z těchto laserové jednotky mají antistatickou ochranu (které musí být odstraněny před instalací).Vezměte prosím antistatická ochranná opatření, když se chystáte opravit periferní laserové jednotky. 1. Laserová dioda a periferní pohony nemůže být dotkl. 2. Test není laserový přístroj s laserovou diodu tester(nebo elektroměr),můžete snadno zničit. 3. Antistatická pájecí nástroj se používá k odstranění ochrany bod na laserové jednotky je vysoce doporučeno.

Balíček Ano
Displej No
Baterie 1
Použití BD Přehrávače
Inteligentní Nabíjení No
Značka NoEnName_Null
Typ elektrické
Rychlé nabíjení No

Napsat recenzi

Originální Optický Laser Pickup pro HARMAN KARDON BDS275 BDS575 BDS577

Originální Optický Laser Pickup pro HARMAN KARDON BDS275 BDS575 BDS577

Související