2020 hot prodej 1TB HDD Alldata Notebook alldata 10.53 Mitchel.jsem OD opravy software ATSG Vivid Workshop data nainstalována v CF19

Nový produkt

7 300.10 Kč

-5%

7 684.33 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: vivid workshop data 2018, autodata, softwa, externí pevný disk, workshop, nástroj, 100731589 rev a, herní notebook, všechna data, zosi software pc, boombox.

2 020 hot prodej 1TB HDD Alldata Notebook alldata 10.53 Mitchel.jsem OD opravy software ATSG Vivid Workshop data nainstalována v CF19 Balíček Seznam: 1ks x1TB HDD ( Plné alldata v10.53 software a mit//chell 2015 software a v Atsg 2017 vivid workshop data software )

1pcx CF19 Toughbook používá (95% nové, Vysoce kvalitní , win7 systém)

(alldata mit//chell atsg živé čtyř software již nainstalován no v notebooku, když se dostanete, může být použit přímo.)

Poznámka:

1.Naši technici budou instalovat na pevný disk v počítači.když jste jej obdržel,software je již nainstalován a může být použit přímo.

2.Náš obchod také prodávat deffrent modely notebooku(CF19/CF30/CF52/D630) .Pokud budete potřebovat další model notebooku nebo jiné velikost HDD/SSD, prosím, kontaktujte nás.

3. Nikdy prosím nainstalujte Antivirový software na notebooku, notebook bude velmi dobře fungovat. jakékoli otázky, stačí nás kontaktovat.

4.Prosím, ujistěte se, že HDD volné paměti více než 1 gb 5. Naši inženýři pečlivě otestujte zboží před odesláním, aby zajistily, že to funguje pro vás, když obdržíte zboží. A také, prosím, kontaktujte nás, pokud splníte nějaké problémy.Dáme vám rozumné řešení.

Toughbook CF19 4 GB s 1 TB hdd ToughBook CF-19 ToughBook CF-19 je velmi speciální notebook, ve skutečnosti – to vám umožní pracovat téměř kdekoli, v téměř jakýchkoliv podmínek. Zda to pustíte, nalít vodu na to, nebo házet písek na to, CF-19 bude jen dál a jednat, jako by se nic nestalo.

Hardwarová konfigurace:

CPU : core (dual) U7500 1,06 GHZ rychlejší

paměť : 4G

sériová deska displeje : 10.4 palců, 1024 x 768 rozlišení Gao

* podpora dotykový displej, který lze otáčet s ručně psané perem

*Toughbook CF 19 dotykové obrazovky 4G používá

2014 Alldata 10.53: Kompletní sadu popisek v katalogu: Profesionální opravny potřebovat aktuální, továrna-správné informace pro splnění složitých oprav požadavky z dnes\'s automobilovém průmyslu. ALLDATA obchody mají rychlý přístup k odvětví\'s nejlepší informace pro vozidla od roku 1982 do současnosti včetně TSBs, plány údržby, výrobce připomeňme, informace, OE řešení, a továrna obrázky a diagramy. ALLDATA , vedoucí počítač-založené diagnostika, opravy a odhad informačního systému, může pomoci zvýšit výkonnost obchod a budovat loajalitu zákazníků, jak si efektivně opravit více dělá a snížit návratů. • Nejobsáhlejší informace o 1982 k současné vozidel, aktualizované čtvrtletní • diagramy a diagnostiku vývojových diagramů • Dílů a práce informace • plány Údržby • Výrobce TSBs a Připomíná • Integrovaný odhad software • zapojovací schémata s konektorem, mletý, power distribuce a spojovat informace • A2Z™ Component Search - nejrychlejší cesta k dispozici informace o součásti, Zda měření produktivity podle počtu vozidel za den, různých vozidel, jste\'re schopni pracovat na, nebo čas strávený na diagnostiku a opravy, pomocí správné informace a nástroje pro správu obchodu je životně důležité pro úspěch vašeho podnikání. ALLDATA vám může pomoci uspět v každém způsobem. Automobilový opravnám, které používají ALLDATA systému mají jasné odlišení od jiných zařízení, opravy. ALLDATA-vybavené obchody mohou poskytovat svým zákazníkům s nejpřesnější odhadech a doklad o diagnostiku a opravy postupů. ALLDATA také zahrnuje plány továrně správné údržby, které rozepsat dále potřebné služby. Navíc ALLDATA pomáhá obchody spotřebitelské důvěry a loajality.

ALLDATA 10.53 Obsah Seznam: Daignosis a Opravit Všechny Diagnostické poruchové Kódy(DTC), Relé a Moduly, Senzory a Spínače Údržba Motoru, Chladicí a Výfukový Řízení hnacího Ústrojí Převodovka a hnací Ústrojí, Brzdy a Kontrola Trakce Počáteční a Nabíjecí Napájení a Zem, Distribuce, Řízení a Zavěšení, Vytápění a Klimatizace Zádržné Systémy, Příslušenství a Volitelné Vybavení Tělo a Rám Tempomat Přístrojová Deska Gauses a Výstražných kontrolek, Osvětlení a Rohy Oken a Skleněné Systémy Stírání a Ostřikování náhradní Díly a Práce Populární Informace, Diagnostické chybové Kódy DTC, Technické Servisní Bulletiny Specifikace Místech Diagramy Servisní Technik Opatření Bezpečnosti Informací, Poškození Vozidla Varování Identifikace Vozidla, Nástroje a Zařízení Diagnostika Systému Pěti-Krok odstraňování problémů Odstraňování problémů Odstraňování problémů bezpečnostní Opatření Testy Obecné řešení Potíží Napájení Relé Test

Mit///chell OD 5 2015 všimněte si Prosím, že je to\'s nové . 161GB . to není STEJNÉ jako před rokem 2014, mit//chell OD Mit//chell 1 OD5 je konečným produktem opravit informace, které byly shromážděny v celé posledních osmi let a prezentovány pro naše zákazníky v konzistentní, snadno-to-použití formátu. OD5 zahrnuje Diagnostiku, Opravy, Informace,TSBs, Vzpomíná, Požadavky na Údržbu, Částí Ceny, Pracovní Doby, Vintage Informace, a Tekutina Typy a Svazky, které byly reprodukovány přímo na Původní Výrobci Zařízení (OEM) publikací. Všechny tyto informace jsou pak kombinované vytvořit aftermarket průmyslu je nejlepší Zapojovací Schémata, Uživatelé Tipy a Zástupce tvoří Mit//chell 1 je OD5.

ATSG 2017

Vivid Workshop data

1tb hdd windows7

Moc w
HDD Nový HDD 1tb
Verze Hardwaru Nejnovější
Název Modelu Alldata 10.53
Služby podpora on-line Teamviewer
Položka Výška 25inch
Notebook toughbook cf19 4g používá
Typ Položky Software
Elektronické No
Kvalitní A+++
Speciální Funkce Wifi
Napětí v
Externí Testování Certifikace ce
ATSG Verze Softwaru 2017
Původ KN(Původu)
mit//chell verze softwaru 2015
Položka Délka 45inch
Záruka jeden rok
Verze Softwaru Alldata 10.53
Hmotnost Položky 4.5kg
Značka AccuCar
Typ Materiálu Plastové
stav Software nainstalovaný na notebooku
Šířka Položky 35inch
Balíček STANDARDNÍ

Napsat recenzi

2020 hot prodej 1TB HDD Alldata Notebook alldata 10.53 Mitchel.jsem OD opravy software ATSG Vivid Workshop data nainstalována v CF19

2020 hot prodej 1TB HDD Alldata Notebook alldata 10.53 Mitchel.jsem OD opravy software ATSG Vivid Workshop data nainstalována v CF19

Související