Mobilní Telefon Případech Pevný Plastový Kryt pro Samsung Galaxy A11 A21S A51 A71 A91 A5 A7 A8 J3 J4 J7 J8 2018 Případě Vertikální Honda Logo

Nový produkt

101.56 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: samsung galaxy a7 2018 jasné, hybridní případ, 51 plus, samsung galaxy a7 2018 stich případě, kohout samsung a51, podpora coque samsung a51, pouzdro pro samsung galaxy s8 mramorová barva, case honda klíč, galaxy s7 architektury, Případ Pro Honda, coqua samsung a51.

Mobilní Telefon Případech Pevný Plastový Kryt pro Samsung Galaxy A11 A21S A51 A71 A91 A5 A7 A8 J3 J4 J7 J8 2018 Případě Vertikální Honda Logo Černá Vzor Telefon Shell Anti-knock Kryt Chrání Telefon Případě

1.O Platbu

Podporujeme následující platební metody:

2.O Zásilce

A. Poštovné & Předání

Budeme mít různé programy podle charakteristik na přepravu zboží . To může dosáhnout více než 200 zemí a regionů. Slibujeme, že všechny objednávky budou vydány během čtyř dnů. Protože z různých kanálů sledovat informační displej, čas se bude lišit, poštovních balíků obvykle 1-4 dny ukázaly, že mezinárodní kurýrní obvykle 1-2 dny, pokud se setkáte s dopravní zácpy, sledování času, informační displej bude prodloužena.

A. O Celní A Tarifní

Poštovní zásilky obvykle není produkovat tarify, ale různé země celní předpisy, celní odbavení čas se bude lišit, prosím, včasné sledování informací, obraťte se na místní poště, pokud je to nutné.

Mezinárodní kurýrní obvykle produkovat tarify, prosím, pochopit místní zvyky normy, tak, aby se zabránilo celní problémy, protože výrobek vrátit nebo zničit, pokud je to nutné, poraďte se se svým místní celní odbavení společnost nebo nést informace na místní celní odbavení. Konečně, přeji vám šťastný nakupování, děkuji moc za vaši podporu.

3.Vrácení Peněz A Politiky

Protože je mezinárodní doprava, náklady a čas cena je poměrně velký, takže klademe velký důraz na kvalitu výrobků. budeme kontrolovat přísně, pokud se vám Jen v případě, že obdrželi poškozený produkt, Prosím, kontaktujte nás. Za účelem zájmy vaše,ujistěte se, zkontrolujte, zda balíček před vámi podepsat, a poslat nám fotky. budeme provádět audit v souladu se zvláštními okolnostmi produkty, které vám pomohou vyřešit tento problém, budete mít možnost vychutnat další slevy.

Pokud chcete výměnu nebo vrácení výrobku, A výrobek nemá žádné poškození, jen je třeba zaplatit zpáteční adresou, vám zašleme nový produkt, poté, co obdržíme produktu.

Děkuji vám za vaši podporu a pochopení.

4.Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení, bude to největší povzbuzení pro nás a pro vás vytvořit lepší služby.Veškeré úsilí, jen aby vám lepší pocit, doprovázený upřímné.Děkuji moc!!!

Spotřebované Kategorie 3 etch Vysoké Top Design Originální Milující Povolání růžové swag capa
Kompatibilní pro samsung S Případ S6 S7 S8 S9 S10 S20 S10E
Kompatibilní pro iphone 6.1 palcový Případě pro iphone XR 11
Kompatibilní pro iphone 6.5 inch Případ pro iphone XS Max 11 Pro Max.
Funkce Anti-knock
Spotřebované Kategorie 1 Mobilní Telefon Případech Kryty.Mobilní Telefon Případech Shell
Spotřebované Kategorie 2 Krásné,Většina,Hezký,Luxry,Strylish,Zvíře,Vlastní,Pop,Originální
Velikost 4.7
Spotřebované Kategorie Módní,Originální,Vlastní,Krásné,Milující
Kompatibilní Značka Samsung
Klasifikace Typ Design,Hot Prodej,Anime,Cartoon,Chránit
Kompatibilní pro samsung Poznámka Případ Poznámka 8 Poznámka 9 Poznámka 10 Poznámka
Mobilní Telefon Případech, Barva Tvrzené Sklo Black Zadní Kryt
Kompatibilní Samsung Model Galaxy Note 20
Kompatibilní pro samsung S plus Případu S9 Plus S10 Plus S20 Plus
Kompatibilní pro samsung S Edge Případ S6 edge S7 hrany
Klasifikace Typu Shell Stylové,Sexy,Print,Tenké,Ultra,Capa,Chránit
Design mramor
Původ KN(Původu)
Značka kxdnteam
Typ Napůl zabalené Případě

Napsat recenzi

Mobilní Telefon Případech Pevný Plastový Kryt pro Samsung Galaxy A11 A21S A51 A71 A91 A5 A7 A8 J3 J4 J7 J8 2018 Případě Vertikální Honda Logo

Mobilní Telefon Případech Pevný Plastový Kryt pro Samsung Galaxy A11 A21S A51 A71 A91 A5 A7 A8 J3 J4 J7 J8 2018 Případě Vertikální Honda Logo

Související