Nové Výprodej! GLC-SX-MM V03 V04 verze Gigabit multimode fiber module 850nm

GLC-SX-MM V03 V04 verze Gigabit multimode fiber module 850nm

Nový produkt

144.34 Kč

-12%

164.08 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: dell switch gigabit, ir lampa, linksys switch gigabit, pcb přepínač gigabit, ir led, switch gigabit poe, 850nm infračervené, 850nm led, 850nm Infračervené LED, 19 přepínač gigabit.

Číslo Modelu GLC-SX-MM

Napsat recenzi

GLC-SX-MM V03 V04 verze Gigabit multimode fiber module 850nm

GLC-SX-MM V03 V04 verze Gigabit multimode fiber module 850nm

Související