10Style Vzdělávací Předškolní Plakáty, Grafy Jazykové Prostředky Výuky, Vzdělávání, Učení, Výukové Zdroje, výukové Materiály

Nový produkt

188.37 Kč

-40%

314.03 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: daihatsu mira je, 12v teplo pad, učitel angličtiny, teplo list, angličtina, němčina učení, jazykové vzdělávání němčina, karty anglický, den školy, předškolní výukové zdroje, německý jazyk učební pomůcky, topení pad.

Popis

Pomoci svým dětem dosáhnout více tím, že tlačí je směrem k učení v zábavné, zábavnou formou. Připravit je na lepší budoucnost brzy. Dejte svému dítěti náskok na těchto 10 děti vzdělávací plakáty. Inspirovat děti představy s atraktivní témata v těchto plakáty třídě.

Funkce

- Značka: STOBOK.

- Barva: Jak je znázorněno.

- Materiál: Papír.

- Plakát, Velikost: 40 x 28 x 0,1 cm.

- Toto velké balení obsahuje 10 různých světlé barvy zdi plakáty: Abeceda, Písmena, Barvy, Dny v Týdnu, Čísla 1-10, Čísla 1-100, hospodářská Zvířata, roční Období, Počasí, Měsíce v Roce, Tvarů a 32pcs Oboustranné Pásky.

- Podporovat tvořivost u dětí s krásné a originální umění v této školce plakáty nastavit. S atraktivní ilustrace a světlé barvy, tyto vzdělávací plakáty, aby funkční třídě dekorace pro mateřské školy a školky.

- Naše školka plakáty jsou cca 16 x 11 cm a je vytištěna na kvalitní papír pro extra dlouhou životnost. Tyto děti vzdělávací plakáty jsou oba roztržení a odolné proti opotřebení a jsou ideální pro domácí a použití ve třídě.

- Naše školka učení plakáty jsou skvělou volbou pro učitele dary, a aby funkční třídě dekorace a doplňky pro výuku ve školách, v jeslích a mateřské škole. Oni jsou také ideální pro homeschool rodiče, a dělat praktické dětský pokoj zeď dekor.

- Ideální pro Pre mš, školka, domácí vzdělávání, školky, domov, mateřská škola, dítě, vzdělávání plakáty.

Balení seznam

10 x STOBOK Vzdělávací Předškolní Plakát

32 x STOBOK Oboustranné Pásky

Vzdělávací Plakát Brzy Vzdělávací Grafy
Předmět jazykové vzdělávání
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu vzdělávací předškolní plakáty, grafy
vzdělávání zdroje Výukové Zdroje
Frakce vzdělávací předškolní plakáty, grafy
Materiál Papír
Velikost plakátu 40 x 28 x 0,1 cm
prostředky výuky Zdi Vzdělávací Plakát
Výukové zdroje vzdělávací materiály
jazykové vzdělávání děti vzdělávací plakát

Napsat recenzi

10Style Vzdělávací Předškolní Plakáty, Grafy Jazykové Prostředky Výuky, Vzdělávání, Učení, Výukové Zdroje, výukové Materiály

10Style Vzdělávací Předškolní Plakáty, Grafy Jazykové Prostředky Výuky, Vzdělávání, Učení, Výukové Zdroje, výukové Materiály

Související