XiaoR Geek AI Racing Robot Poháněn Jetson Nano Osel Auto s Hluboké Učení Slef Řízení a Vize Řádku Následující

Nový produkt

6 002.25 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: robot, micro servo, geek tričko, pi robot, malina wifi auto, pia, raspberry pi 4 snímače, fotoaparát jetson, vykreslení, modul line follower.

S Jetson Nano+Smontované

-[AI Kit] AI Racing Robot.Powered by NVIDIA Jetson Nano, hluboké učení, self řízení a vize řádek následující. -[Osel Auto Open Source Project] AI Robot Kit podporuje také Osel Auto open source projekt.DonKeyCar od hluboké učení neuronové sítě rámec Keras/ TensorFlow, společně s computer vision knihovna OpenCV, aby se dosáhlo řízení. -[8MP 160° FOV Široký Úhel] Sony IMX219 Snímač, 3280 x 2464 Rozlišení. -[Dual Mode Bezdrátový NIC AC8265] High Sped WiFi Připojení,Stabilní Bluetooth Komunikace, Nízké Latence. -[Balené ve smontovaném] XiaoR Geek AI robot auto je dodáván ve smontovaném kit pro studenty začínají učit AI ihned.Kromě toho přichází s vlastní školení mapě (300 * 200 cm).

Bez Jetson Nano

-Tento osel auto je založené na NVIDIA JETSON Nano, Jetson je přední světová AI computing platforma pro GPU akcelerované paralelní zpracování v mobilních embedded systémy.Poznámka: bude odeslána z našeho NÁS warehourse. -AI linie hlídka robot auto na základě umělé inteligence a hluboké rámec učení Tensorflow. -Camera vision automatické linky-sledování: když fotoaparát detekuje linky na obrázky, automaticky hlídkové linie a správné nasměrování podle unikátních algoritmů. -Strojové učení Tenzor Toku: Google zakládá open source strojové učení rámec, TensorFlow optimalizuje související algoritmy, aby se auto chytřejší. -Robot je vybaven kamerou, používá Jetson nano jako hlavní řídicí platforma podporuje mobilní telefon APP přes bezdrátové dálkové ovládání a real-time video přenos.Po období přípravy, auto může automaticky otočit a urychlit podle video "vidění" fotoaparátu pro dosažení základní funkce autopilota podobné Tesla autonomní řízení technologie.

Bez Raspberry Pi

-[OSEL AUTO] To auto je open-source DIY self-driving platformy, se zaměřením na umožňující vysokorychlostní experimenty a hluboké učení Tensorflow, python, keras, detekce objektů a automatická řízení pro nadšence a studenty se postavit možné autonomní AI.Poznámka: bude odeslána z našeho NÁS warehourse. -[Object detection]Camera vision automatické linky-sledování: když fotoaparát detekuje linky na obrázky, automaticky hlídkové linie a správné nasměrování podle unikátních algoritmů. -[Automatické řízení]Trénovat neuronovou síť piloti řídit vaše auto na různých tratích.Autonomní řízení je dosaženo tím, že nahrávání obrázků a vaše vstupy, když jste jízdy, pak to používá Tensorflow se od vás učit.Takže jste se učit auto řídit, jako jste vy! -[High-resolution camera]S 720P Hd kamera, podpora APLIKACE pro manuální ovládání vozu, aby se praxe, jízdy po trati pro shromažďování dat(Záznam snímků, úhly natočení a škrtícími klapkami.). -[Podrobný návod] Obsahuje podrobný návod, jak sestavit robota auto a všechny potřebné programy a kód.Kromě toho, když si koupíte osel car kit je dodáván s vlastní školení mapě (300 * 200 cm).

Demo Typ Desky Raspberry pi 2 b
Původ KN(Původu)
Značka Waveshare

Napsat recenzi

XiaoR Geek AI Racing Robot Poháněn Jetson Nano Osel Auto s Hluboké Učení Slef Řízení a Vize Řádku Následující

XiaoR Geek AI Racing Robot Poháněn Jetson Nano Osel Auto s Hluboké Učení Slef Řízení a Vize Řádku Následující

Související